Nemanja Zelenović od dzisiaj w Magdeburgu

SPR Wisła Płock i S.C. Magdeburg osiągnęły porozumienie w sprawie natychmiastowego transferu Nemanji Zelenovicia.

 

To oznacza, że pojedynek z Vive Tauron Kielce był ostatnim Zele w barwach ORLEN Wisły. Serbski rozgrywający przyszedł do Płocka w lipcu 2014 roku. W sumie w barwach Nafciarzy rozegrał 58 meczów i zdobył 197 bramek.

- Ze względu na problemy zdrowotne swoich zawodników S.C. Magdeburg zgłosił się do nas z ofertą wcześniejszego wykupu kontraktu Namanji Zelenovicia. Część pozyskanych w ten sposób środków mogliśmy przeznaczyć na transfer Guilherme Toledo, którego obserwowaliśmy już od dłuższego czasu i który miał zasilić naszą drużynę po odejściu Zele  w czerwcu przyszłego roku – mówi prezes SPR Wisły Płock Artur Zieliński – Ze swojej strony chciałbym bardzo podziękować Nemanji za grę w naszym klubie i życzyć dalszych sukcesów sportowych już w barwach Magdeburga.

 

Transfer Zelenovicia potwierdził w środę również SC Magdeburg.

Najlepsi

średnia: 3.97
średnia: 3.87
średnia: 3.47

Najskuteczniejsi

16 G / 3 M
PGNiG Superliga: 16 G / 3 M
13 G / 3 M
PGNiG Superliga: 13 G / 3 M
9 G / 3 M
PGNiG Superliga: 9 G / 3 M