Kompania Piwowarska zostaje z SPR Wisłą Płock

Kompania Piwowarska jest kolejnym sponsorem SPR Wisły Płock, który zdecydował się na kontynuuację współpracy z Klubem.

 

- Cieszę się, że Kompania Piwowarska zdecydowała się na kontynuację współpracy z Naszym Klubem. Jest to dla nas niezwykle ważny sponsor, który w ramach wspólnych działań z SPR Wisłą Płock realizuje liczne akcje skierowane do kibiców naszego Klubu - mówi Artur Zieliński, prezes zarządu SPR Wisły Płock.

Podczas trwania umowy, wzorem lat poprzednich, Kompania Piwowarska zorganizuje również  szereg akcji skierowanych do kibiców.

Kompania Piwowarska jest największym przedsiębiorstwem piwowarskim w Polsce. Kilkusetletnie doświadczenia w warzeniu piwa, nowoczesne technologie i rygorystyczne przestrzeganie zasad produkcji na światowym poziomie gwarantują najwyższą jakość produktów. 

Kompania Piwowarska (utworzona w 1999 roku) posiada trzy browary (w Tychach, Poznaniu i Białymstoku) oraz oddziały handlowe na terenie całego kraju. Firma prowadzi także działalność społeczną oraz programy edukacyjne popularyzujące odpowiedzialność i umiar w konsumowaniu alkoholu.

Najlepsi

średnia: 4.2
średnia: 4.19
średnia: 4.02

Najskuteczniejsi

59 G / 9 M
PGNiG Superliga: 34 G / 6 M
Liga Europejska: 25 G / 3 M
35 G / 9 M
PGNiG Superliga: 25 G / 6 M
Liga Europejska: 10 G / 3 M
35 G / 11 M
PGNiG Superliga: 20 G / 7 M
Liga Europejska: 15 G / 4 M