Adam Morawski: Chcieliśmy zachować koncentrację

Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami na konferencji prasowej po meczu ORLEN Wisły z Zagłębiem Lubin. Nafciarze zwyciężyli 35:16.

Piotr Przybecki: Dla nas głównym celem było utrzymanie koncentracji po tym ostatnim meczu z THW Kiel, ponieważ kosztował on nas dużo sił. Chcieliśmy oczywiście dzisiaj dużo zmieniać i wykorzystać cały zespół w różnych ustawieniach. Myślę, że w dużej mierze nam się to udało. Bardzo dobrze bronił Adaś Morawski i to był duży plus tego spotkania. Teraz mamy chwilę na przygotowania do następnego, bardzo ważnego pojedynku z Lidze Mistrzów.


Adam Morawski: Jak trener wspomniał, chcieliśmy zachować koncentrację i poziom sportowy z meczu z THW Kiel, bo wiadomo, że nie możemy teraz popadać w samozachwyt. Przed nami wciąż bardzo dużo spotkań, dlatego zależy nam na utrzymaniu tego poziomu sportowego. Myślę, że dzisiaj to się udało. W drugiej połowie zdobyliśmy dużo łatwych bramek z kontrataku i to cieszy, że wygraliśmy wysoko i wypełniliśmy nasze założenia. Ja cieszę się, że zagrałem dzisiaj cały mecz i teraz trzeba, tak jak wspomniał trener, ten poziom sportowy utrzymywać.

imggcsi791077694ED94ADCDDC062FE275C2A748D23C3ACmpid7

Najlepsi

średnia: 3.97
średnia: 3.87
średnia: 3.47

Najskuteczniejsi

16 G / 3 M
PGNiG Superliga: 16 G / 3 M
13 G / 3 M
PGNiG Superliga: 13 G / 3 M
9 G / 3 M
PGNiG Superliga: 9 G / 3 M