Sportowe ferie z Nafciarzami!

Po raz pierwszy w historii zimowy Camp dla najmłodszych zorganizują wspólnie SPR Wisła Płock i Wisła Płock S.A. W ORLEN Arenie pod okiem zawodników i trenerów obu sekcji 20 lutego trenować będzie ponad 100 dzieci!

 

Szczypiorniści i trenerzy ORLEN Wisły Płock oraz Wisły Płock 20 lutego poprowadzą trening dla dzieci w wieku 7-11 lat w godzinach 11.30-15.30. Camp organizowany przez Nafciarzy to idealna okazja do zaszczepienia w młodych płocczanach miłości do sportu.

Dwudziestego lutego ORLEN Arena zostanie podzielona na osiem stref – każda z nich znajdzie się pod opieką zawodników na co dzień występujących w niebiesko-biało-niebieskich barwach.

Zapisy na Zimowe Ferie z Nafciarzami rozpoczniemy 6 lutego. Zapisów dokonać będzie można poprzez wysłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem następujących danych: imię, nazwisko i datę urodzenia uczestnika, adres e-mail, nr telefonu lub poprzez złożenie powyższych danych osobiście w siedzibie SPR Wisły Płock (ORLEN Arena, pokój 153) w dni powszednie w godzinach 9-16.

O zakwalifikowaniu się do udziału w imprezie sportowej decyduje kolejność zgłoszeń oraz brak przeciwwskazań do uprawiania sportu. Osoby, które zostały przyjęte będą poinformowane o tym (mailowo lub telefonicznie) w terminie  13-14 lutego 2017 roku. Brak informacji od organizatorów świadczy o nie zakwalifikowaniu się dziecka do udziału.

Zimowy Camp będzie jedną z wielu imprez, które SPR Wisła Płock i Wisła Płock S.A. zorganizują wspólnie, aby uczcić przypadającą na ten rok 70. rocznicę powstania Klubu.

Najlepsi

średnia: 3.97
średnia: 3.87
średnia: 3.47

Najskuteczniejsi

16 G / 3 M
PGNiG Superliga: 16 G / 3 M
13 G / 3 M
PGNiG Superliga: 13 G / 3 M
9 G / 3 M
PGNiG Superliga: 9 G / 3 M