SPR Wisła Płock przygotowuje Szlachetną Paczkę

To już jest tradycją, że co roku o tej porze SPR Wisła Płock przygotowuje świąteczne paczki dla najbardziej potrzebujących rodzin z naszego regiony. Ale pomóc możecie również Wy!

Szlachetna Paczka jest oparta na pracy z darczyńcami i wolontariuszami. Wolontariusze szukają rodzin i pracują z nimi, darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc, a Szlachetna Paczka tworzy rozwiązania systemowe, dzięki którym konkretny człowiek pomaga konkretnemu człowiekowi. Aby wesprzeć Szlachetną paczkę można odwiedzić stronę www.szlachetnapaczka.pl

W tym roku postanowiliśmy wesprzeć dwie rodziny:
- Panią Beatę (51 l.) samotnie wychowującą syna Wiktora (15 l.)
- Panią Milenę (24 l.) samotnie wychowująca swoją córkę Maję (7 l.)

Zawodnicy i pracownicy klubu zorganizowali zbiórkę funduszy, które przeznaczą na zaspokojenie potrzeb rodzin objętych opieką. A te są bardzo duże i zróżnicowane: zaczynając od kuchenki gazowej, poprzez ubrania, chemię gospodarczą, materiały szkolne, na suszarce do włosów kończąc.

Jeśli chcecie pomóc w zbiórce, to 2 grudnia podczas meczu z Azotami Puławy w holu ORLEN Areny będzie przygotowany specjalny punkt, gdzie będziecie mogli dodać do paczki żywność trwałą (herbata, kasza, cukier, konserwy mięsne, kawa, makaron, olej, konserwy rybne, ryż, mąka, dżem, warzywa w puszkach), czy środki czystości (proszki do prania, płyny do mycia naczyń, mydło, pastę do zębów, szampon, inne środki czyszczące). Pomoc można dostarczyć również do siedziby klubu do 6 grudnia.

W przypadku gdyby ktoś chciał się jeszcze bardziej zaangażować w Wiślacką Szlachetną Paczkę, prosimy o kontakt pod adresem email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najlepsi

średnia: 3.97
średnia: 3.87
średnia: 3.47

Najskuteczniejsi

16 G / 3 M
PGNiG Superliga: 16 G / 3 M
13 G / 3 M
PGNiG Superliga: 13 G / 3 M
9 G / 3 M
PGNiG Superliga: 9 G / 3 M