Wisła walczy o półfinał

Drugie spotkanie ¼ finału play-off rozegrają jutro szczypiorniści Orlen Wisły Płock. Podopieczni Larsa Walthera zagrają w Puławach z Azotami. Początek o godzinie 18.00.


Po pierwszym spotkaniu, rozegranym tydzień temu w Płocku, płocczanie nie byli zachwyceni. Azoty przyjechały do Płocka sprawić niespodziankę i prawie im się to udało - Wisła zwycięzyła zaledwie jedną bramką (26:25). Nafciarze zagrali słabo w obronie i nie zachwycali w ofensywie, próbując oddawać rzuty z nie do końca przygotowanych pozycji. Zastrzeżeń nie można było mieć po tym meczu jedynie do Bartosza Dudka, który zmienił Mortena Seiera i praktycznie zamurował bramkę Wisły.


Słabiej funkcjonowały kontrataki i kilka elementów w obronie. Straciliśmy kilka bardzo głupich bramek, dawaliśmy naszym rywalom rzucać - komentował po meczu Zbyszek Kwiatkowski. W drugim meczu w Puławach trzeba zagrać lepiej, konsekwentniej, mamy teraz czas, żeby się do tego spotkania przygotować - zakończył kołowy Wisły.

 

Jutrzejsze spotkanie poprowadzi para sędziowska Musiał K.- Szynklarz A. Relację live będzie można śledzić na www.live.sprwislaplock.pl

Najlepsi

średnia: 3.97
średnia: 3.87
średnia: 3.47

Najskuteczniejsi

16 G / 3 M
PGNiG Superliga: 16 G / 3 M
13 G / 3 M
PGNiG Superliga: 13 G / 3 M
9 G / 3 M
PGNiG Superliga: 9 G / 3 M