Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com Turniej kibiców

Turniej kibiców

Sezon 2010/2011 piłkarzy ręcznych dobiegł końca. Aby na długie miesiące nie utracić kontaktu z naszą ukochaną dyscypliną, Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej podjęło się próby przyciągnięcia fanów szczypiorniaka na halę.


Okazja ku temu jest przednia. Miło nam poinformować, że 25 czerwca (sobota) hala "Chemika" będzie areną sportowych zmagań płockich fanów. Wszystko w ramach turnieju, w którym zagra sześć kibicowskich drużyn, podzielonych na dwie grupy. Start o godzinie 10:00, zakończenie w godzinach popołudniowych.

Tak się składa, że dwa tygodnie później obchodzić będziemy już piątą rocznicę śmierci naszego Kolegi, wiernego kibica Wisły, Tomka Kaszanka, zmarłego w tragicznym wypadku. Zawody przyjmą więc Jego imię i zostaną rozegrane pod nazwą "I Turniej Piłki Ręcznej Kibiców im. Tomka Kaszanka".

Do udziału zapraszamy Jego przyjaciół, kolegów z dawnych lat, ale również młodszych kibiców, którzy chcą się sprawdzić w sportowej rywalizacji z innymi fanami, spotkać się w nieco innych warunkach niż mecz naszej drużyny czy po prostu miło spędzić czas w gronie ludzi, dla których handball jest czymś więcej niż grą.

Zapisy drużyn będą przyjmowane pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 21 czerwca do godziny 20 lub w w najbliższą środę w hali "Chemika" (wejście od strony kas) w godzinach 19.30 - 21.00 wraz z wpisowym, które wynosi 100 zł od zespołu. Kapitan zgłaszający ekipę złożoną z 8-10 zawodników podaje pełne dane zawodników (imię, nazwisko, adres, kontakt, a w przypadku osób niepełnoletnich zgodę rodziców).

W przypadku większej ilości zgłoszonych drużyn, decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Partnerami i sponsorami turnieju są: SPR WISŁA PŁOCK i Restauracja La Pettite. Wszystkich chętnych do wsparcia turnieju gorąco zapraszamy do współpracy.

Najlepsi

średnia: 4.4
średnia: 4.34
średnia: 4.24

Najskuteczniejsi

169 G / 37 M
PGNiG Superliga: 95 G / 22 M
Puchar Polski: 12 G / 1 M
Liga Europejska: 62 G / 14 M
142 G / 39 M
PGNiG Superliga: 84 G / 23 M
Puchar Polski: 3 G / 1 M
Liga Europejska: 55 G / 15 M
136 G / 38 M
PGNiG Superliga: 93 G / 22 M
Puchar Polski: 4 G / 1 M
Liga Europejska: 39 G / 15 M