Bilety na mecz z Górnikiem – co trzeba wiedzieć?

We wtorek ruszyła sprzedaż biletów na mecz 2. serii spotkań PGNiG Superligi z Górnikiem Zabrze. Podsumowujemy najważniejsze zmiany związane z dystrybucją biletów oraz wejściem do ORLEN Areny.

Czytaj więcej...

Internetowe transmisje ze wszystkich meczów PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet

Nowoczesna oprawa graficzna, statystyki, komentarz a wszystko w jakości full HD. W nowym sezonie kibice szczypiorniaka będą mogli obejrzeć transmisje ze wszystkich meczów najwyższej klasy rozgrywkowej. Dwa spotkania piłkarzy i jedno piłkarek ręcznych w każdej serii będą pokazywane na antenie TVP Sport, www.tvpsport.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Wszystkie pozostałe, łącznie nawet 214 meczów, będzie można zobaczyć za pośrednictwem transmisji internetowych w Emocje.TV i zobacz.tv.

Czytaj więcej...

Dodatkowa oferta promocyjna na zakup biletów dla posiadaczy karnetów!

Posiadacze karnetów z sezonu 2019/2020 bilety na mecze w nadchodzącym sezonie będą mogli nabyć z dodatkowym rabatem. Razem z „Płocką Kartą Mieszkańca” będzie to aż 20%.

Czytaj więcej...

Startuje nowy sezon PGNiG Superligi

5 września wystartuje PGNiG Superliga sezonu 2020/2021. Szczypiorniści najwyższej klasy rozgrywkowej, rozpoczną rywalizację w zmienionym systemie - każdy z każdym, mecz i rewanż. Mistrzem Polski zostanie drużyna, która na koniec sezonu zgromadzi największą liczbę punktów. Zmagania piłkarzy ręcznych będzie można oglądać przez cały sezon na antenie TVP Sport. Od września w tej stacji wystartuje także magazyn piłki ręcznej “7. Metr”.

Czytaj więcej...

Tańsze bilety z Płocką Kartą Mieszkańca

Od 10 sierpnia mieszkańcy naszego miasta mogą pobierać aplikację „Płocka Karta Mieszkańca”, która ma służyć celom komunikacyjnym i informacyjnym. Jej posiadacze będą również mogli nabyć bilety na mecze ORLEN Wisły Płock z 10 proc. rabatem.

Czytaj więcej...

Najlepsi

średnia: 4.04
średnia: 3.85
średnia: 3.4

Najskuteczniejsi

16 G / 3 M
PGNiG Superliga: 16 G / 3 M
13 G / 3 M
PGNiG Superliga: 13 G / 3 M
9 G / 3 M
PGNiG Superliga: 9 G / 3 M