Toyota Kompiński zaprasza na swoje stoisko

W sobotę przed meczem z Azotami Puławy na specjalnie przygotowanym stoisku będzie można obejrzeć najnowsze modele samochodów, którymi będą jeździć nasi zawodnicy. Nie zabraknie również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Czytaj więcej...

Sobota pod znakiem Międzynarodowego Dnia Sportu dla Rozwoju i Pokoju

6 kwietnia jest na całym świecie celebrowany jako Międzynarodowy Dzień Sportu dla Rozwoju i Pokoju. Został ustanowiony 23 sierpnia 2013 roku przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych na cześć otwarcia nowożytnych Letnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach.

Czytaj więcej...

Zadaj pytanie na konferencji prasowej

Wychodzimy z pilotażową inicjatywą, która ma ułatwić zadawanie pytań trenerom przez kibiców i jednocześnie urozmaicić pomeczowe konferencje.

Czytaj więcej...

Polsko-Węgierski klimat w ORLEN Arenie

Niedzielny mecz pomiędzy ORLEN Wisłą Płock i MOL-Pick Szeged zostanie rozegrany dzień po przypadającym na 23 marca oficjalnym Dniu Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. Dla uczczenia tego święta, mistrzowski pojedynek postanowiliśmy uatrakcyjnić w duchu polsko – węgierskiej przyjaźni.

Czytaj więcej...

Zbiórka dla małego Wojtka

Podczas meczu z Sandra SPA Pogonią Szczecin prowadzona będzie zbiórka charytatywna na rzecz 18-miesięcznego Wojtusia Szlachty, który zmaga się z histiocytozą - rzadko diagnozowaną grupą chorób układu krwiotwórczego, która zalicza się do chorób z pogranicza nowotworowych i autoimmunoagresji.

Czytaj więcej...

Najlepsi

średnia: 4.62
średnia: 4.32
średnia: 4.19

Najskuteczniejsi

201 G / 37 M
PGNiG Superliga: 131 G / 22 M
Puchar Polski: 10 G / 1 M
Liga Mistrzów: 60 G / 14 M
129 G / 37 M
PGNiG Superliga: 84 G / 23 M
Puchar Polski: 10 G / 2 M
Liga Mistrzów: 35 G / 12 M
125 G / 41 M
PGNiG Superliga: 86 G / 25 M
Puchar Polski: 9 G / 2 M
Liga Mistrzów: 30 G / 14 M