Oferta specjalna dla najmłodszych kibiców

Piłka ręczna to piękna dyscyplina sportu i warto zarazić się miłością do niej już od najmłodszych lat. Dlatego zachęcamy do wspierania Nafciarzy całymi rodzinami i w tym celu przygotowaliśmy szereg ofert specjalnych.

6 sierpnia rusza sprzedaż karnetów na mecze ORLEN Wisły Płock w sezonie 2018/2019. Dla tych, którzy chcieliby zabierać ze sobą również swoje pociechy, przygotowaliśmy specjalną ofertę.

Tradycyjnie już dzieciom do lat 5 będzie przysługiwał bezpłatny wstęp na mecze naszej drużyny. Ponadto w regularnej ofercie znajdują się bilety rodzinne, które uprawniają do wejścia na sektor rodzinny dwoje rodziców i dwoje dzieci. Przy zakupie biletów honorujemy także Kartę Dużej Rodziny.

Na nadchodzący sezon naszą ofertę rozszerzyliśmy o kolejną propozycję. Przy zakupie lub przedłużaniu swojego karnetu każdy rodzic lub opiekun prawny będzie miał możliwość nabycia dodatkowych karnetów dla swoich dzieci (5-13 lat) za 50 proc. ceny wyjściowej. W tym celu należy wziąć ze sobą dokument potwierdzający tożsamość dziecka (np. legitymacja szkolna), udać się do siedziby klubu i wypełnić formularz. Dodatkowe karnety można wykupić na sektor, na który karnet ma również opiekun dzieci.

Dlaczego warto przychodzić do ORLEN Areny? Bo mecz to nie tylko rywalizacja na boisku, ale także atrakcje dedykowane naszym najmłodszym kibicom. W minionym sezonie niemal przed każdym meczem profesjonalni animatorzy dbali o to, aby zapewnić dzieciom jak najwięcej zabawy. Dlatego zachęcamy do skorzystania z najbardziej korzystnego dla Państwa wariantu naszej oferty. Mamy nadzieję, że przez cały sezon pozytywna energia i uśmiechy zadowolonych małych Nafciarzy będą dodatkowo motywować nasz zespół do walki.

Do zobaczenia w ORLEN Arenie!

Najlepsi

średnia: 4.62
średnia: 4.32
średnia: 4.04

Najskuteczniejsi

120 G / 21 M
PGNiG Superliga: 72 G / 11 M
Liga Mistrzów: 48 G / 10 M
74 G / 23 M
PGNiG Superliga: 51 G / 13 M
Liga Mistrzów: 23 G / 10 M
69 G / 21 M
PGNiG Superliga: 38 G / 12 M
Liga Mistrzów: 31 G / 9 M