W piątek będziemy zbierali dla Antka

p>Podczas meczu z ENERGA MKS Kalisz wolontariusze będą zbierać do puszek fundusze na operację Antka, wnuka naszego byłego znakomitego zawodnika Ryszarda Jedlińskiego. Czasu jest już bardzo mało, bo cała akcja kończy się 8 grudnia.

Antoś przyszedł na świat z ciężką chorobą genetyczną - zespołem Aperta, który objawia się szeregiem wad wrodzonych. U chorych występują poważne deformacje czaszki, zrośnięcie palców u rąk i nóg, rozszczep podniebienia. Wada genetyczna Antosia zmieniła jego wygląd, ale jest również zagrożeniem dla jego zdrowia. Choć z zewnątrz różni się od innych dzieci, w środku jest takim samym wesołych chłopcem, który chciałby po prostu cieszyć się dzieciństwem. Ale zespół Aperta na to nie pozwala. By jego przyszłość nie była w niebezpieczeństwie, konieczna jest pilna operacja, której koszt wynosi 80 tys. dolarów.

Antka poznaliście przez niedawnym meczem z Azotami Puławy, który rozpoczął pierwszym podaniem wspólnie ze swoim dziadkiem Ryszardem Jedlińskim – wychowankiem Wisły Płock, brązowym medalistą mistrzostw świata, Olimpijczykiem. W najbliższy piątek, przy okazji spotkania z ENERGA MKS Kalisz, wolontariusze będą zbierać fundusze na operację Antka. Wpłat można dokonywać również poprzez stronę siepomaga.pl. Czas na zbieranie środków na operację kończy się 8 grudnia, tak więc nie już nawet godziny do stracenia!

Zachęcamy do włączenia się w tę zbiórkę i dołożenia swojej przysłowiowej złotówki. Gorąco liczymy, że damy radę!

Najlepsi

średnia: 4.62
średnia: 4.36
średnia: 4.2

Najskuteczniejsi

235 G / 42 M
PGNiG Superliga: 156 G / 26 M
Puchar Polski: 19 G / 2 M
Liga Mistrzów: 60 G / 14 M
144 G / 41 M
PGNiG Superliga: 94 G / 26 M
Puchar Polski: 15 G / 3 M
Liga Mistrzów: 35 G / 12 M
139 G / 44 M
PGNiG Superliga: 89 G / 28 M
Puchar Polski: 8 G / 3 M
Liga Mistrzów: 42 G / 13 M