W piątek będziemy zbierali dla Antka

p>Podczas meczu z ENERGA MKS Kalisz wolontariusze będą zbierać do puszek fundusze na operację Antka, wnuka naszego byłego znakomitego zawodnika Ryszarda Jedlińskiego. Czasu jest już bardzo mało, bo cała akcja kończy się 8 grudnia.

Antoś przyszedł na świat z ciężką chorobą genetyczną - zespołem Aperta, który objawia się szeregiem wad wrodzonych. U chorych występują poważne deformacje czaszki, zrośnięcie palców u rąk i nóg, rozszczep podniebienia. Wada genetyczna Antosia zmieniła jego wygląd, ale jest również zagrożeniem dla jego zdrowia. Choć z zewnątrz różni się od innych dzieci, w środku jest takim samym wesołych chłopcem, który chciałby po prostu cieszyć się dzieciństwem. Ale zespół Aperta na to nie pozwala. By jego przyszłość nie była w niebezpieczeństwie, konieczna jest pilna operacja, której koszt wynosi 80 tys. dolarów.

Antka poznaliście przez niedawnym meczem z Azotami Puławy, który rozpoczął pierwszym podaniem wspólnie ze swoim dziadkiem Ryszardem Jedlińskim – wychowankiem Wisły Płock, brązowym medalistą mistrzostw świata, Olimpijczykiem. W najbliższy piątek, przy okazji spotkania z ENERGA MKS Kalisz, wolontariusze będą zbierać fundusze na operację Antka. Wpłat można dokonywać również poprzez stronę siepomaga.pl. Czas na zbieranie środków na operację kończy się 8 grudnia, tak więc nie już nawet godziny do stracenia!

Zachęcamy do włączenia się w tę zbiórkę i dołożenia swojej przysłowiowej złotówki. Gorąco liczymy, że damy radę!

Najlepsi

średnia: 4.62
średnia: 4.32
średnia: 4.06

Najskuteczniejsi

147 G / 26 M
PGNiG Superliga: 99 G / 16 M
Liga Mistrzów: 48 G / 10 M
91 G / 28 M
PGNiG Superliga: 60 G / 17 M
Liga Mistrzów: 31 G / 10 M
86 G / 29 M
PGNiG Superliga: 63 G / 18 M
Liga Mistrzów: 23 G / 10 M