Karnety na ORLEN Wisłę Płock z mBankiem

mBank przy współpracy z SPR Wisłą Płock przygotował specjalną ofertę, w której można otrzymać karnet na sezon 2019/2020 oraz specjalną koszulkę.

Otwórz dowolne konto u naszego partnera w mBanku, aktywuj aplikację mobilną, a otrzymasz w prezencie jeden jednoosobowy karnet (na sektor G) na wszystkie mecze sezonu 2019/2020, a specjalną koszulkę SPR Wisła Płock za inne dodatkowe produkty.

Akcja obowiązuje do końca listopada w placówce mBanku w Płocku, ul. Nowy Rynek 2.

W przypadku pytań dotyczących szczegółów zachęcamy do kontaktu: Piotr Winiarek, tel. kom.: 668 853 571.

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek. To nie jest oferta. Możesz wziąć udział w akcji, jeśli w momencie wnioskowania o otwarcie konta w mBanku S.A. masz ukończone 18 lat i nie posiadasz jeszcze żadnego konta w mBanku lub jeśli w przeszłości posiadałeś konto w mBanku, ale od czasu jego zamknięcia upłynęło minimum 12 pełnych miesięcy. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z prowadzeniem rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. (mBank), dostępnych na www.mBank.pl/pomoc/oplaty/oferta-indywidualna/aktualnataryfa/, www.mBank.pl/pomoc/oprocentowanie/oferta-indywidualna/ i www.mBank.pl/pomoc/info/regulaminy/konta.

Placówka nie gwarantuje dostępności koszulek we wszystkich rozmiarach.

Najlepsi

średnia: 4.7
średnia: 4.34
średnia: 4.29

Najskuteczniejsi

121 G / 32 M
PGNiG Superliga: 87 G / 21 M
Liga Mistrzów: 34 G / 11 M
110 G / 32 M
PGNiG Superliga: 76 G / 21 M
Liga Mistrzów: 34 G / 11 M
101 G / 35 M
PGNiG Superliga: 55 G / 23 M
Liga Mistrzów: 46 G / 12 M