Juniorzy ORLEN Wisły Płock nagrodzeni

W przerwie meczu 25 serii PGNiG Superligi miała miejsce uroczystość związana z uhonorowaniem juniorów ORLEN Wisły Płock za zdobycie brązowego medalu w Mistrzostwach Polski rozgrywanych w Tarnowie. To już tradycja, że sukcesy młodych szczypiornistów są doceniane w ORLEN Arenie wspólnie z kibicami.

Drużyna ORLEN Wisła II Płock wygrała z KS Uniwersytet Radom 32:28 (16:14) w meczu 21 serii I ligi rozegranym w miniony weekend.

alt=W piątek 30 kwietnia odbędą się pierwszoligowe derby Płocka. O godz.15 w ORLEN Arenie ORLEN Wisła II Płock podejmuje SMS ZPRP Płock.

alt=ORLEN Wisła II Płock wysoko wygrała z SMS ZPRP Płock w derbowym meczu I ligi grupy C. Pojedynek płockich drużyn zakończył się wynikiem 43:26, do przerwy 24:13.

alt= W meczu I Ligi grupy C ORLEN Wisła II Płock przegrała z Jurandem Ciechanów 30:38 (13:19).