I liga #6: Czuwaj Przemyśl za mocny, powrót Michała Kubisztala

W meczu 6 kolejki I ligi ORLEN Wisła II Płock przegrała z SRS Czuwajem Przemyśl 31:36. Cztery bramki dla gości zdobył były Nafciarz Michał Kubisztal.

Pierwsza połowa to wyrówna gra z obu stron. Młodym Nafciarzom pewne plany na pewno pokrzyżowała szybka czerwona kartka dla Miłosz Ruppa, który według sędziów popchnął zawodnika gości w sytuacji sam na sam. Niemniej podopieczni Krzysztofa Kisiela radzili sobie dobrze, a w rolę egzekutorów wcielili się Mikołaj Czapliński i Krzysztof Młodziejewski. W szeregach Czuwaja zobaczyliśmy naszego dobrego znajomego Michała Kubisztala, który w latach 2011-2013 reprezentował barwy naszego klubu. W 37.min. tablica świetlna pokazała stan 21:21, ale od tego momentu zaczęły się problemy ORLEN Wisły. Kolejne dziesięć minut przyjezdni wygrali 7:1 i tej przewagi nie oddali już do ostatniego gwizdka sędziego.

ORLEN Wisła Płock – SRS Czuwaj Przemyśl 31:36 (17:19)

ORLEN Wisła II: Kujawa, Rybicki – Mierzwicki 1, Janiszewski 1, Ziółkowski 2, Pedryc 2, Petyn, Fuksiński 3, Dybiec, Fabianowicz, Rupp 1(1k), Ziemiński 4, Młodziejewski 6, Czapliński 10(5k), Jankowski 1, Brzeziński
Karne: 6/6
Kary: 4 min.
Czerwona kartka: Rupp (9.min.)

Czuwaj: Szczepaniec, Kozdroń 1, Wacek, Biernat 1, Stołowski 5, Kubik 1, Iwasieczko, Bajwoluk, Nowak 1, Sar, Górski, Kroczek 7, Obydź 3, Kulka 7, Maciej Kubisztal 6, Michał Kubisztal 4
Karne: 1/2
Kary: 6 min.

Przebieg meczu: 5.min. 4:3; 10.min. 7:6; 15.min. 8:9; 20.min. 10:12; 25.min. 14:15; 30.min. 17:19; 35.min. 19:21, 40.min. 21:23; 45.min. 22:28; 50.min. 25:30; 55.min. 27:33; 60.min. 31:36