Wstąp do PSSPR

PSSPRPłockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej zaprasza wszystkich kibiców chętnych do aktywnego dopingowania szczypiornistów Wisły Płock do wstępowania w swoje szeregi.


Oto kilka powodów, dla których warto zostać członkiem Stowarzyszenia:

  • Będziesz w grupie ludzi, którym los naszego klubu i sekcji piłki ręcznej nie jest obojętny,  nawiążesz wiele nowych znajomości i kontaktów, które pomogą Ci lepiej zrozumieć naszą działalność oraz nauczą umiejętności pracy w zorganizowanej grupie,
  • Większa liczba członków daje poczucie silniejszej organizacji, co wiąże się z innym spojrzeniem na nasze stowarzyszenie z wielu stron życia publicznego; jak polityków, władz miasta, klubowych działaczy jak również i sponsorów,
  • Będziesz miał możliwość przedstawiania swoich własnych uwag i propozycji, które będą dyskutowane przez Zarząd Stowarzyszenia i Walne Zgromadzenie członków, które obok Komisji Rewizyjnej są najważniejszymi organami w naszej organizacji, podejmujących decyzje w wielu ważnych dla piłki ręcznej i nie tylko sprawach,
  • Inne bonusy wynikające z członkowstwa w Stowarzyszeniu.


Przypominamy jednocześnie, iż oprócz możliwości aktywnego, czynnego wspierania naszych szczypiornistów członkowie Stowarzyszenia zyskują możliwość nabywania karnetów sezonowych na sektor G w preferencyjnych cenach a także karnetów na cały turniej Orlen Handball Cup w cenie 30 zł. (oczywiście również na sektor G).

Jak wstąpić do Stowarzyszenia?

Przede wszystkim należy zapoznać się ze Statutem Stowarzyszenia dostępnym tutaj.

  1. Następnie prosimy o skontaktowanie się z nami poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu uzyskania deklaracji członkowskiej.
  2. Wypełnioną deklarację należy dostarczyć do restauracji "La Petite", ul. Grodzka 16. UWAGA! Osoby niepełnoletnie proszone są również o dostarczenie pisemnej zgody rodziców lub prawnych opiekunów.
  3. Przy składaniu deklaracji obowiązkowa jest wpłata składki członkowskiej w wysokości co najmniej 25 zł. (opłata półroczna).


Zapraszamy !

Najlepsi

średnia: 3.97
średnia: 3.87
średnia: 3.47

Najskuteczniejsi

16 G / 3 M
PGNiG Superliga: 16 G / 3 M
13 G / 3 M
PGNiG Superliga: 13 G / 3 M
9 G / 3 M
PGNiG Superliga: 9 G / 3 M