Petrotel

 

Petrotel Sp. z o.o. jest płocką firmą telekomunikacyjną, działającą na rynku od 1997 roku.Strategia rozwoju Spółki Petrotel opiera się na stałym wzbogacaniu oferty oraz inwestycjach w unowocześnianie infrastruktury.
Od grudnia 2011 roku Petrotel dołączył do Grupy Netia dzięki czemu abonenci Petrotel mogą korzystać z szerszej oferty  oraz innowacyjnych rozwiązań telekomunikacyjnych, dopasowanych do ich potrzeb.

 

Więcej informacji na www.petrotel.pl
 

Chem-line

 

Chem-Line jest bezpośrednim importerem gazu, posiadamy własny terminal przeładunkowy oraz tabor własnych autocystern. Zaopatrujemy stacje LPG, rozlewnie gazu oraz klientów indywidualnych w gaz grzewczy propan. Od kilku lat specjalizujemy się również w budowie instalacji grzewczych wypierając olej opałowy lekki  

 Więcej informacji na www.chemline.pl

logo elektroinstal Flaga  Elektroinstal

 

Firma Elektroinstal Andrzej Smardzewski Spółka Jawna to prężnie działająca firma w branży elektrycznej od 1991 roku. Wykonujemy profesjonalne prace elektryczne na wszystkich obiektach w całym kraju. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra i rzetelne podejście do oczekiwań klientów sprawia, iż nasza Spółka może pochwalić się nieustającym rozwojem i niesłabnącym zaufaniem. Zachęcamy do współpracy!

 Więcej informacji na www.elektroinstal-plock.pl

mbank info mBank

 Więcej informacji na www.mbank.pl
 

genwayGenway

 Więcej informacji na www.genway.pl
 

Izotechnik logo granat IZOTECHNIK

Więcej informacji na www.izotechnik.com.pl
 
 PiK PŁOCKPIK LOGOO
Więcej informacji na www.pik.plo.pl