Wraz z początkiem maja nadchodzi ważny czas dla szczypiornistów ORLEN Wisły Płock, którzy już niedługo zaczną rozgrywki Finału Superligi.

SPR Wisła Płock przygotowała „Zadanie na kibicowanie” dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Akcja SPR Wisły Płock ma na celu zachęcenie jak największej liczby uczniów do aktywnego uczestnictwa w życiu naszego Klubu. Każda ze szkół, która zgłosi się do zadania - a następnie zasiądzie podczas meczów ORLEN Wisły Płock w SEKTORZE SZKOLNYM otrzyma punkty obecności. Szkoła, która będzie uczestniczyć w rozgrywkach ćwierćfinałowych i półfinałowych, otrzyma

bilety na Mecze Finałowe Superligi w Płocku.

Zasady dystrybucji biletów na sektory szkolne pozostają bez zmian. Aby otrzymać bilety na dane spotkanie należy wysłać e-mail z zapotrzebowaniem.

 

 

Regulamin „Zadanie na kibicowanie”

  • Organizatorem jest SEKCJA PIŁKI RĘCZNEJ WISŁA PŁOCK S.A
  • Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.
  • Cena biletu 1 zł./os. Dla dzieci i opiekunów.
  • Celem zadania jest edukacja poprzez sport oraz popularyzowanie wśród uczniów szkół postaw fair-play, a także  propagowanie zdrowego trybu życia.
  • Celem zadania jest zgromadzenie przez daną szkołę obecności na wszystkich meczach. Każda ze szkół może zdobyć punkty poprzez uczestnictwo, zgłoszonych przez nią uczniów, w meczach Orlen Wisły Płock.
  • Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie szkoły, poprzez wysłanie informacji z podaniem następujących danych: Nazwa szkoły, adres, dane kontaktowe osoby zgłaszającej, na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Bilety otrzyma, każda szkoła z frekwencją na dwóch meczach play-off.